First Metin 2 Ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

First Metin 2 Ro

Bine ai venit !!!
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 dependenta de acest joc

In jos 
AutorMesaj
matusa
Vizitator




dependenta de acest joc Empty
MesajSubiect: dependenta de acest joc   dependenta de acest joc Icon_minitimeLun Dec 13, 2010 1:27 am

[justify]buna seara,

sunt matusa unui baiat de 15 ani,care a devenit dependent de acest joc,faptul ca nu mai doarme noapte pentru a juca acest joc,faptul ca lipseste de la scoala de cateva saptamana ma indreptateste sa afirm acest lucru.Ajungandu-se pana`ntracolo incat parintii lui sa apeleze la ajutorul specializat a unui psiholog,am incercat sa luam legatura cu un admin pentru a ne ajuta in vederea blocarii contului,dar n-am reusit contactarea acestuia ,inca speram insa ca vom avea suportul acestora.Mentionez ca nu suntem impotriva folosiri calculatorului,participarii la jocuri dar numai daca astea se fac cu discernamant si limite .Daca cineva ma poate ajuta in acest sens va rog sa ma contactati pe adresa mea de mail lili_fasola@yahoo.comSi daca imi permiteti o sugestie,dragilor daca exista masura,nimic nu este nociv.Cu multumiri
Sus In jos
 
dependenta de acest joc
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
First Metin 2 Ro :: Prima categorie :: Pareri Pro si Contra-
Mergi direct la: